Letenky do Vídně

Nejlevnější letenky do Vídně můžete využít za návštěvou nějaké kulturní nebo sportovní akce, kterých je ve Vídně každým rokem velmi hodně. Vídeň toho nabízí opravdu požehnaně, stačí se pouze podívat na webové stránky Vídně a zjistíte, že každý měsíc se tam něco děje. Kromě společenských a kulturních akcí nabízí Vídeň také množství památek a pamětihodností.

Putování po nejslavnějších a nejkrásnějších vídeňských stavbách můžete například začít u překrásného chrámu Svatého Štěpána, který se nachází ve středu města, pak můžete navštívit zdobnou a impozantní budovu Státní opery, jejíž překrásné interiéry uchvátí každého návštěvníka. Po návštěvě Státní opery si můžete pokochat bývalým císařským palácem Hofburgem nebo se projít po pohádkově krásných místnostech a komnatách zámku v Schönbrunnu, jenž obývala císařovna Marie Terezie.

Levné letenky do Vídně

Tím ale výčet zdejších památek a uměleckých zajímavostí zdaleka nekončí. Každý správný návštěvník rakouské metropole by měl zamířit také do některého ze zdejších slavných muzeí či galerií, které jsou doslova a do písmene napěchované krásou a uměním. Po takto stráveném dni by bylo neodpustitelným hříchem neokusit místní specialitu dort Sachr a nedat si k tomu pravou vídeňskou kávu. Pokud vás nabídka vídeňských památek a místních pamlsků zlákala, kupte si letenky do Vídně a udělejte si pěkný víkend v tomto okouzlujícím městě.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *