Letenky do Říma

Letenky do Říma
201564 / Pixabay

Toužíte vydat se po stopách dávné minulosti, objevit místa, po kterých chodili antičtí Římané, kde hráli své hry herci i gladiátoři, místa, která zažila obrovský rozkvět vyspělé civilizace, ale i zkázu a šílenství císařů? Řím je nesmrtelná klasika, tradiční turistická destinace, kterou by neměl na svých cestách opomenout žádný milovník historie a umění.

Proto neváhejte a nalezněte s námi ty nejlevnější letenky do Říma již dnes! Vyhledávání letenek je rychlé, bezplatné, jednoduché a spolehlivě vám zajistí ty nejoptimálnější letenky do vámi zvolené destinace.

Neváhejte a rezervujte si své letenky do Říma již dnes!

Řím je velmi oblíbená turistická destinace, letecké společnosti proto nabízejí poměrně širokou nabídku spojů. Vybírat si můžete skutečně z velkého počtu dopravců jako jsou například ČSA, Alitalia, Lufthansa a mnoho dalších. Levné letenky do Říma seženete při rezervaci s větším předstihem, ideálně alespoň 6-7 týdnů před odletem.

Letadla leteckých společností směřujících do Říma přistávají většinou na největším italském letišti, které bylo pojmenováno podle světoznámého renesančního umělce Leonarda da Vinciho, můžete ho však nalézt i pod názvem Fiumicino. Toto římské letiště je vzdáleno asi 35 km od centra města, budete tedy muset využít služeb buď autobusu nebo taxislužby.

Co se týče památek, těch je v Římě opravdu nespočet. Asi žádný turista, jenž se ve městě ocitne, si nenechá ujít Vatikán našel ten, který by trávil čas v Římě a nenavštívil Vatikán. Svatopetrské náměstí je skutečně fascinující a není lepší místo k zastavení a rozjímání než chrám sv. Petra. Nevynechejte ani komplex Vatikánských muzeí, jenž mimo jiné zahrnuje také Sixtinskou kapli, vyzdobenou úchvatnými freskami Michelangela Buonarrotiho. Projít si najednou všechny význačné římské pamětihodnosti není v silách žádného smrtelníka, proto si na prohlídku antických památek vyhraďte přinejmenším celý den. Svou cestu začněte určitě ve Forum Romanum, které ve starověku sloužilo jako centrum veškerého veřejného života. Můžete zde nalézt pozůstatky antických chrámů, vítězných oblouků a tržišť, jedná se o jedinečnou podívanou, kterou si nemůže žádný turista nechat ujít. Vynechat nelze ani  památné místo gladiátorských klání – Koloseum.

Rezervujte si své letenky do Říma a již zítra můžou být všechny tyto zážitky vaše!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *