Letenky do Miami

Letenky do Miami

Potřebujete si zaletět do USA? Je vaším cílem Miami? Letenky do Miami je zarezervována nebo rovnou vyřízena ve velice krátkém termínu. Levná letenka do Miami je k dispozici všem, kdo se chtějí snadno a rychle dostat do amerického města a vychutnávat si klima Floridy. Do Miami můžete vyrazit za výhodnými nákupy.

Seženete levné zboží, ale také luxusní kousky od světoznámých firem. Miami je místem, kde si užijí milovníci nočního života. Můžete tu však i perfektně relaxovat a užívat si slunečných dnů na plážích. Skvělou dovolenou si užijete na známé Miami Beach, kde nechybí mnoho aktivit a služeb pro turisty.

Letenky do Miami

Centrum Miami je ovšem zaplněno davy lidí, proto si k odpočinku nevyhledávejte právě toto místo. V Miami můžete navštívit Muzeum umění Miami s expozicemi moderního umění nebo Historické Muzeum Jižní Floridy se zaměřením na historii regionu, kde vystavují například malé uprchlické rafty. Hojně jsou navštěvovány přírodní rezervace v Miami. Hned za městem najdete dvě přírodní rezervace – Everglades s aligátory a Key Biscayne s mořským akváriem, kde mají delfíny a kosatky.

78 metrů vysoká věž Freedom Tower stojí naproti nákupnímu centru a v současnosti se jedná o památník kubánských imigrantů. Pořádají se zde různé býstavy kubánských umělců, kteří bydlí v Miami.

Nejjižnější část Miami Beach – South Beach je obklopena domky v pastelových barvách ve stylu Art Deco. Najdete tady mnoho teras kaváren, hotely, módní řetězce, ale třeba i památník Holocaust Memorial. Renesanční Villa Vizcaya byla postavena už v roce 1914 farmářským magnátem Jamesem Deeringem. V současnosti zde sídlí muzeum a prohlédnout si lze také krásné a rozlehlé zahrady s různými sochami a fontánami. Cca osm kilometrů od pevniny Miami leží tropický ostrov Key Biscayne, kde je vyhlášená pláž Crandon Park Beach ležící u křišťálově čisté vody a nechybí ani spousta atrakcí.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *