Letenky do Panama City

Levné letenky do Panama City
jhernandezb05 / Pixabay

Moderní město Panama City už poznáte z dost velké dálky při letu na Pacifikem. Je charakteristické svými mrakodrapy. Pokud si však zakoupíte letenku do Panama City nemusíte zoufat, že se snad stanete turistou jenom mezi obrovskými domy. Panama City nabízí turistům mnohem víc! Ve městě narazíte na různé pozůstatky španělských koloniálních staveb, na parky, muzea. Velkým zážitkem je rovněž pohled na obří lodě na moři, které se později dostávají do Panamského průplavu.

Levné letenky do Panama City vám také poslouží k bezva nákupům. Ve středu města najdete skutečnou spoustu obchůdků se sortimentem z celého světa. Celé bloky s non-stop obchody nabízí obchodní centra Avenida Central nebo Via Espaňa. Ubytování zajišťují hotely nejrůznějších úrovní, noční život zajistí diskotéky, divadla, setkání s umělci či velkolepé show.

Letenky do Panama City

Panama City je především historie. Levné letenky do Panama City vám umožní objevovat historické centrum Casco Viejo. Jistě vás dojmou úzké uličky a balkóny ozdobené květinami. Poodhalit zdejší historii vám pomohou mnohá muzea. Jedním z nich je Muzeum průplavu, kde se seznámíte s historií cesty, která spojila Atlantik a Pacifik od nejstarších dob až po současnost. Muzeum národní historie nabízí expozice věnované zdejší historii. Spatřit lze také starou katedrálu, na které spatříte třpytící se věžičky – jsou vykládané perlami. Nedaleké muzeum se věnuje umění v náboženství a vzniklo ve starém klášteře Santo Domingo.

Osmý div světa – Panamský průplav – můžete poznat díky plavbě z Panama City do Colón.
Lze si nechat zajistit organizovaný zájezd, kdy začnete transferem do přístavu a plavbou přes jezero Miraflores a zdymadlo Pedro Miquel. Budete pokračovat do Gaillard Cut, jezero Gatún a zdymadlo Gatún. Následuje vylodění v Colonu a zpět do Panama City můžete jet autobusem po pevnině.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.