Chcete si udělat pěkný výlet do Ankary z pražského letiště?

Engin_Akyurt / Pixabay

Chcete si udělat pěkný výlet do Ankary? Tak si u nás kupte letenky Ankara a do Ankary leťte letadlem, protože je to nejvýhodnější. Oproti autu nebo autobusu, kterými by se do Ankary cestovalo poměrně obtížně, získáte mnoho výhod.

Letadlo je již dlouhá léta nejbezpečnějším dopravním prostředkem, který můžete na své cesty využít. Pokud se tedy chcete dostat do Ankary co možná nejbezpečněji, rozhodně pro svou cestu zvolte letadlo. Cesta letadlem do Ankary bude trvat tak 5 nebo 6 hodin, kdežto autem nebo autobusem byste tam mohli jet hodně dlouho. V letadle si navíc užijete komfort, který v autě nebo autobusu nikdy nezažijete.

Jako letiště, ze kterého byste měli do Ankary letět, vám doporučujeme zvolit pražské letiště Ruzyně. Přistávat pak budete na největším ankarském letišti, o kterém se dozvíte více informací na podstránce letiště v Ankaře. Letadla však z Prahy do Ankary nelétají přímo, a tak budete muset na nějakém velkém evropském letišti přestupovat. Nemusíte se však přestupu bát, přestupy probíhají hladce a není to nic složitého.

Objednejte si letenky do Ankary

Základní informace o Ankaře

Ankara je hlavním městem Turecka (nepřetržitě již od roku 1923), avšak není největším městem tohoto státu. Můžeme ji najít přibližně uprostřed Turecka, a tak tvoří opravdové centrum státu. Oproti například Istanbulu nebo dalším velkým tureckým městům neleží Ankara na pobřeží Středozemního moře.

Se svými téměř pěti miliony obyvateli se řadí Ankara na druhé místo co se týče velikosti tureckých měst (na prvním místě je Istanbul). Svou velikostí tak rozhodně patří ke světovým velkým městům a může se srovnávat například s největšími evropskými městy jako je Paříž nebo Londýn.

Historie tohoto města sahá do 8. století před naším letopočtem, kdy ji založili Frýgové. Od té doby si stačila Ankara projít bohatou historií a je to v jejích ulicích rozhodně znát. Od roku 1923 je pak Ankara hlavním městem Turecka.

Pokud se vypravíte do Ankary na více jak jeden den, svého rozhodnutí nebudete litovat, protože Ankara je velice hezké město a nabízí mnoho zajímavých turistických cílů. Jestliže si chcete přečíst, jaká zajímavá místa Ankary byste si neměli nechat ujít, koukněte se na jednu z našich podstránek.

Letenky Ankara – kam dál

Chcete si udělat hezký výlet do Ankary? Tak si u nás kupte letenky Ankara a do Ankary leťte letadlem. Pokud nechcete za letenky utrácet moc peněz, kupte si levné letenky Ankara, se kterými budete také spokojeni. Jako letiště, ze kterého byste měli odlétat, zvolte určitě pražské letiště Ruzyně. Pokud tedy budete chtít do Ankary letět letadlem, kupte si u nás letenky Praha Ankara.Booking.com

Přistávat pak budete na největším letišti v Ankaře, o kterém se dozvíte více informací na podstránce letiště v Ankaře. Pokud se chystáte do Ankary na více jak jeden den, určitě si předem sjednejte ubytování Ankara. Nabízíme vám levné a kvalitní ubytování v Ankaře, které byste už na místě nemuseli sehnat.

Chcete si udělat pěkný výlet do Ankary z pražského letiště?

Konevi / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *