Letenky Rio de Janeiro

Zakoupte si levné letenky Rio de Janeiro
skeeze / Pixabay

Stačí vyslovit název brazilského města Rio de Janeiro a hned se každému vybaví obrovský karneval, který je známý po celém světě. Koupit letenku do Rio de Janeira si však můžete i mimo karnevalové slavnosti a určitě se vyhnete neskutečným tlačenicím, které také patří do karnevalových radovánek. Karneval se zahajuje každoročně čtyřicet dní před Velikonocemi. Jedná se o nejočekávanější událost roku a pokud se v této době budete snažit vyhnout karnevalovým radovánkám, nepodaří se vám to, protože se prožívá skutečně všude – v ulicích, na plážích, náměstích, v barech atd.

Letenky Rio de Janeiro

Jakmile si zakoupíte levné letenky Rio de Janeiro, přiletíte buď na nové mezinárodní letiště Aeroporto Internacionalo či na staré Santos Dumont. Letenky Rio de Janeiro vás přepraví do města, kde se také žije sambou a relaxací na plážích s bílým pískem. Právě v Rio de Janeiru můžete najít známé pláže Copacabana a Ipanema.

V Rio de Janeiru je pro turisty zajímavá socha Krista Vykupitele gigantických rozměrů. Nachází se na hoře Corcovado a „pozoruje“ celé město Rio de Janeiro. K dominantě města se řadí také místo, kde si dopřejete úžasné výhledy na město – jde o Pao de Acúcar.

Kam zajít v Rio de Janeiru? Vyzkoušet můžete nejznámější Sambu Show na Plataformě, kam si je ale nutné udělat rezervaci, protože o lístky je velký zájem. Sambodrom je místem uskutečňování karnevalových přehlídek a také tady stojí moderní katedrála. Pro sportovní fanoušky doporučujeme  stadion Maracaná. Dokonce se můžete vypravit i na nějaké fotbalové utkání. V Riu nechybí ani zajímavá zoologická zahrada. Okolo Ria se rozkládá deštný prales Tijuka. Zdarma se můžete podívat i do centrály největší světové klenotnické firma Stern. Během prohlídky odhalíte tajemství těžby a zpracování drahokamů. Návštěvu Ria obohaťte také výpravami do okolí – na některý z ostrovů.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.