Letenky do New Yorku

Letenky do New Yorku
skeeze / Pixabay

Patří mezi vaše velké sny navštívit New York? Nejlidnatější město Spojených států, jedno z center světového obchodu, umění a reklamy? Ve městě, které nikdy nespí, se rozhodně nudit nebudete! Nalezněte ty nejlevnější letenky do New Yorku již dnes!

Z ruzyňského letiště do New Yorku létají přímé linky ČSA a letecké společnosti Delta. Pokud si tedy nelibujete v přestupech, tito přepravci se jeví jako optimální volba. Zvolíte-li si jiného dopravce, čeká vás jeden přestup. Místo přestupu záleží na společnosti, již zvolíte. Pokud si například vyberete British Airways, přestupní stanicí bude Londýn, jestliže se rozhodnete pro KLM, připravte se na Amsterdam. Pro ceny nepřímých letenek platí, že budete-li si letenky do New Yorku kupovat na poslední chvíli, bude cena letenky o něco vyšší než nakoupíte-li s předstihem. U letenky do New Yorku však výrazné rozdíly nečekejte, ceny jsou si dost podobné.

Nejlevnější letenky do New Yorku

Letadlo vás dopraví na Mezinárodní letiště J.F.Kennedyho- letiště ležící ve východní části města, ve čtvrti Queens. Cesta z letiště do centra New Yorku vám potom zabere zhruba 90 minut. Pro dopravu do centra máte k dispozici taxi, autobus, vlak nebo metro. Stejně tak pokud dorazíte na Mezinárodní letiště Newark Liberty- letiště ležící západně od města.

Nabídka ubytování v New Yorku je velice pestrá, můžete využít množství luxusních i méně luxusních hotelů a pokud máte hlouběji do kapsy, vystačíte si i s třiceti dolary za noc v některém z hostelů. A co v New Yorku určitě navštítit?

New York je proslulý „melting pot“- tavící kotel, ve kterém směs různých kultur vytváří kulturu jedinou-americkou. Na každém kroku se zde setkáte s etnickou rozdílností, která městu dodává jedinečnou atmosféru. Město je rozděleno do pěti obvodů – Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx a Staten Island.Tradičním symbolem New Yorku je samozřejmě socha Svobody, náměstí Times Square a také Brooklyn Bridge, spojující Manhattan s Brooklynem. Obdivovatelé umění ocení rozsáhlé umělecké sbírky, jimiž město disponuje- ať už v Lincoln Center, největším kulturním centru na svěrě, Guggenheimově muzeu nebo v bezpočtu menších uměleckých galerií. A až budete unaveni ze všeho cestování a objevování nových krás, poslouží vám Central park, ostrov přírody uprostřed mrakodrapů. Proto neváhejte a objednejte si své letenky do New Yorku již dnes!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.