Letenky do Paříže

Letenky do Paříže
EdiNugraha / Pixabay

Přemýšlíte o cestě do Paříže? Toto město, proslulé svou romantickou atmosférou, nabízí mnohem více než Eiffelovu věž nebo Louvre. Navštivte jednu z pověstných útulných kaváren, luxusních restaurací, nabízejících nezvyklý gastronomický zážitek nebo objevte tajemné uličky, dýchající historií. U nás naleznete ty nejlevnější letenky do Paříže, jež jsou v současnosti v nabídce.

Paříž patří mezi nejnavštěvovanější evropská města, zejména během léta. Díky obrovskému turistickému zájmu je možné vybrat si z poměrně široké nabídky aerolinek, jež nabízejí letenky z Prahy. Ceny za letenky do Paříže se pohybují různě, v závislosti na předstihu, v jakém letenky objednáváte. Najděte si proto své letenky do Paříže již dnes!

Nejlevnější letenky do Paříže

Cestující si v Paříži mohou vybrat celkem ze tří letišť nacházejících se poblíž města. Jednak je to nejfrekventovanější a nejznámější letiště Paris – Charles De Gaulle (CDG), kam míří drtivá většina leteckých společností z celého světa. Dále mohou cestující využít služeb letiště Paříž Orly (ORY) a letiště Paris Beauvais-toto letiště se ale nachází ve vzdálenosti asi 85 km od Paříže a létají sem spíše menší společnosti (například WizzAir).

Paříže je skvělá volba, ať už směřujete za historickými památkami, uměním nebo chcete strávit romantický víkend se svým protějškem. Mezi nejznámější pařížské památky patří Katedrála Notre-Dame, Louvre, Vítězný oblouk, Invalidovna, Conciergerie a Sainte-Chapelle nebo Bazilika Sacré Coeur. Poznávacím znakem Paříže je samozřejmě Eiffelova věž, 324 metrů měřící dominanta města. Z uměleckých památek jmenujme Louvre nebo MuseumD´Orsay nebo také čtvrť La Défense, plnou mrakodrapů a supermoderních staveb. Navštívit můžete také montparnasský mhřbitov, na kterém jsou pohřbeni například Guy de Maupassant, Chatrles Baudelaire, Jean Paul-Sartre nebo Jim Morrison. Míst, které stojí za návštěvu, je ale mnohem, mnohem víc! Přesvědčte se sami, stačí jen vybrat z naší nabídky letenek a krásy Paříže můžete obdivovat již zítra!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.