Letenky do Londýna

Letenky do Londýna
liushuquan / Pixabay

Nejlevnější letenky do Londýně jsou už nyní k dispozici. Londýn hostí v roce 2012 letní olympijské hry, takže bude středem pozornosti celého světa. Využijte tedy s dostatečným předstihem rezervaci letenek do Londýna, abyste zápolení českých sportovců mohli vidět na živo.

Londýn ovšem nebude středem pozornosti pouze při letních olympijských hrách, Londýn je na nápor turistů zvyklý v podstatě neustále, neboť město je velkou pokladnicí neobyčejných památek a velkých atrakcí. Stačí připomenout Buckinghamský palác, Westminsterské opatství, katedrálu svatého Pavla, Tower Bridge, Národní galerii a je vám jasné, že se jedná o fascinující město, které psalo světové dějiny. Opravdové centrum je ve Westminsteru, kde naleznete většinu zajímavých památek, včetně zábavních a obchodních center. Naopak London City je bankovní část Londýna a je po New Yorku druhým nejdůležitějším finančním centrem světa.

Nejlevnější letenky do Londýna

Pokud je vaše návštěva v Londýně delší než pár dnů, určitě nezapomeňte navštívit aspoň jeden zápas tamních fotbalových klubů. Anglické velkoměsto má celkem pět zvučných klubů, které pocházejí z Londýna a to Arsenal, Chelsea, Fulham, Tottenham a West Ham United. V Londýně se opravdu nebudete nudit, vždyť Londýn patří k nejnavštěvovanějším městům naší planety, takže neváhejte a kupte si letenky do Londýna.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.