Letenky do Ho Či Minova Města

Jak by se vám líbilo poznávání Vietnamu? Chcete se podívat do míst, která jsou zahalena tajemstvím? Hodláte poznávat svět a nesmí chybět ani Ho Či Minovo Město? Možná vás potěší, že i do vzdálenějších destinací seženete letenky online za příznivé ceny. Letenky do Ho Či Minovo Města získáte mnohem levněji, když se zaměříte na sledování akčních letenek. Navíc při online rezervaci si mnohdy přijdete i na další slevu.

Letenky do Ho Či Minova Města

Letíte do Ho Či Minova Města? Leží na jihu země, nedaleko delty řeky Mekong. Z minulých dob vám možná vklouzla do paměti jména Prey Nokor nebo Saigon, jak se město jmenovalo. Ho Či Minovo Město je připraveno na turisty a nechybí řada atrakcí a památek.

Ho Či Minovo Město je místem, kde se určitě rádi vypravíte za poznáváním památek, zdejších tradic a kultur. Za objevování stojí budova hlavní pošty se skleněnou klenbou a s malebným interiérem s obrovskou podobiznou Ho Či Mina. K dispozici je městské divadlo a několik muzeí – Muzeum války, Ho Či Minovo muzeum, Národní vietnamské muzeum. V Muzeu pozůstatků války si prohlédnete zbraně, válečné fotografie, vojenská vozidla i gilotinu, na které Francouzi popravovali partyzány z Viet Minhu. Expozice má hlavní zaměření na válečné zločiny Číňanů a Američanů.

Díky levné letence do Ho Či Minova Města se podíváte na typické vietnamské paláce. jedná se třeba o Palác znovusjednocení se čtyřmi patry a mnoha místnostmi k zábavě a studiu. Suterén Paláce nezávislosti vyplňuje síť podzemních tunelů. Pagoda Giac Lam má prvky buddhismu s tradicemi taoismu a konfucianismu. V paláci bydlí několik mnichů, kteří se starají o udržování stavby. V paláci odhalíte krásně zdobené hrobky,  oltář se sochami Buddhy a vyobrazení bódhisatvů a soudců deseti částí pekla, bílou sochu boha milosrdenství Quan Thew Am Bo Tat. K vidění jsou i další paláce, ale také zoologická a botanická zahrada, nákupní centra, lázně, trhy, dostihy a jiná zábavná místa.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.