Letenky Kuala Lumpur

Letenky Kuala Lumpur
Strecosa / Pixabay

Potřebujete sehnat letenky do Kuala Lumpur? Zajímají vás ty nejnižší ceny od leteckých společností? Online letenky Kuala Lumpur zajistíte podle potřeby a v krátkých termínech. Čekají vás také akční slevy na letenky, tudíž je možné získat nejlevnější letenky do Kuala Lumpur.

Kuala Lumpur má dvě letiště. Prvním je Kuala Lumpur International Airport (KLIA) v Sepangu, což je hlavním mezinárodním letištěm. Dále má letiště Sultan Abdul Aziz Shah Airport v Subangu, které zajišťuje hlavně vnitrostátní lety.

Blátivé město, zátoka nebo soutok, tak se někdy označuje Kuala Lumpur, zkráceně KL. Hlavní a současně největší město Malajsie se v minulosti stalo centrem významných mezinárodních událostí ze sportu, politiky nebo kultury. V Kuala Lumpur byla postavena nejvyšší dvojitá budova světa Petronas Twin Towers, sice byla její prim ve velikosti již překonán, ale i tak se jedná o obrovské monstrum.

Město chrání hory Titiwangsa na východě a ostrov Sumatra na západě. Kuala Lumpur vítá své návštěvníky klimatem tropického deštného pralesa. V případě, že sem poletíte, očekávejte teplo a slunečno mimo období dešťů – od října do března slunečno. Nicméně teplota se během roku moc nemění.

Cestovatelé shledají město Kuala Lumpur hodně přívětivé. Najdou zde mnoho příležitostí k poznávání i zábavě. Můžete ochutnávat dobré jídlo, ubytovat se v nádherném hotelu, zajít do mnohých obchodů nebo na úchvatné bazary. Známá jsou nákupní centry Lot 10, Sungei Wang, Bukit Bintang, Yat Plaza a Suria.

V Kuala Lumpur se moderní doba mísí se starodávnými časy. Můžete zajít do mešity, obdivovat koloniální fasády Sultan Abdul Samad nebo si najít klidné místo a jen tak pozorovat okolí. Rozhodně musíte vidět i starou železnici a Masjid Jamek. Při návštěvě Kuala Lumpur se doporučuje absolvování výletů do Selangor nebo Batu jeskyní.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.