Letenky Kuala Lumpur

Letenky Kuala Lumpur
Strecosa / Pixabay

Potřebujete sehnat letenky do Kuala Lumpur? Zajímají vás ty nejnižší ceny od leteckých společností? Online letenky Kuala Lumpur zajistíte podle potřeby a v krátkých termínech. Čekají vás také akční slevy na letenky, tudíž je možné získat nejlevnější letenky do Kuala Lumpur.

Kuala Lumpur má dvě letiště. Prvním je Kuala Lumpur International Airport (KLIA) v Sepangu, což je hlavním mezinárodním letištěm. Dále má letiště Sultan Abdul Aziz Shah Airport v Subangu, které zajišťuje hlavně vnitrostátní lety.

Blátivé město, zátoka nebo soutok, tak se někdy označuje Kuala Lumpur, zkráceně KL. Hlavní a současně největší město Malajsie se v minulosti stalo centrem významných mezinárodních událostí ze sportu, politiky nebo kultury. V Kuala Lumpur byla postavena nejvyšší dvojitá budova světa Petronas Twin Towers, sice byla její prim ve velikosti již překonán, ale i tak se jedná o obrovské monstrum.

Město chrání hory Titiwangsa na východě a ostrov Sumatra na západě. Kuala Lumpur vítá své návštěvníky klimatem tropického deštného pralesa. V případě, že sem poletíte, očekávejte teplo a slunečno mimo období dešťů – od října do března slunečno. Nicméně teplota se během roku moc nemění.

Cestovatelé shledají město Kuala Lumpur hodně přívětivé. Najdou zde mnoho příležitostí k poznávání i zábavě. Můžete ochutnávat dobré jídlo, ubytovat se v nádherném hotelu, zajít do mnohých obchodů nebo na úchvatné bazary. Známá jsou nákupní centry Lot 10, Sungei Wang, Bukit Bintang, Yat Plaza a Suria.

V Kuala Lumpur se moderní doba mísí se starodávnými časy. Můžete zajít do mešity, obdivovat koloniální fasády Sultan Abdul Samad nebo si najít klidné místo a jen tak pozorovat okolí. Rozhodně musíte vidět i starou železnici a Masjid Jamek. Při návštěvě Kuala Lumpur se doporučuje absolvování výletů do Selangor nebo Batu jeskyní.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..