Nejlevnější letenky SmartWings jedničkou na trhu

Smartwings
skeeze / Pixabay

Majitel SmartWings společnost Travel Service je součástí Icelandair Group a právě pod značkou SmartWings provozuje pravidelné linky, charterové lety a také privátní lety, tedy aerotaxi kategorie Business Jet. Travel Service získal také 1. Místo jako nejlepší letecká společnost v ČR v udílení cen Travel Awards 2012. Je tedy leaderem charterového trhu v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku. SmartWings Vám tedy poskytuje:

  • mnoholetou zkušenost s leteckou dopravou
  • velmi vysoké bezpečnostní standardy
  • zázemí velké moderní flotily letadel
  • zkušené piloty a palubní průvodčí
  • rychlé a jednoduché odbavení pomocí výkonného systému odbavovacích přepážek
  • kvalitní občerstvení na našich palubách

Odlety

S nejlevnější letenkou SmartWings můžete odletět z Prahy, Brna a Ostravy za opravdu velmi výhodné ceny. Navíc s každou letní sezónou společnost rozšiřuje svou nabídku o ty nejžádanější destinace a zvyšuje počty letů.

Destinace

SmartWings létá do více než 40 destinací po Evropě, ale i na Blízký východ. A to Ajjacio, Amsterdam, Antálie, Barcelona, Berlín Tegel, Bologna, Bratislava, Brno, Brusel, Budapešť, Bukurešť, Burgas, Cagliari, Chania, Dubai, Dublin, Dubrovník, Düsseldorf, Faro, Frankfurt, Gerona, Hamburk, Herkalion? Ibiza, Kalamata, Karpatos, Katánie, Kavala, Kafalonie, Kodaň, Korfu, Kos, Košice, Kyjev, Lamezia, Terme, Larnaka, Limnos, Londýn, Madeira, Madrid, Malaga, Malta, Menorka, Milan, Mnichov, Monastir, Moskva, Mytilini, Neapol, Nice, Olbie, Ostrava, Palma de Mallorca, Pardubice, Paříž, Patras, Podgorica, Preveza, Pula, Rhodos, Řím, Samos, Santorini, Sevilla, Skiathos, Soluň, Split, Stockholm, Tel Aviv, Tenerife, Tirana, Valencie, Varna, Varšava, Zakyntos, Ženeva.

Služby

Během letu je občerstvení samozřejmostí a je v ceně nejlevnější letenky SmartWings. Zavazadlo k odbavení je též bez dalšího poplatku do 15 kg. Příruční zavazadlo může vážit maximálně 5 kg.

Jak rezervovat nejlevnější letenky SmartWings

SmartWeb

Jednoduše navštivte web smartwings.com a v jednoduchém systému si vyberte let. Ihned se Vám ukáže cena a můžete provést rezervaci. Po zaplacení obdržíte letenku do e-mailu. Vše vyřídíte z pohodlí domova nebo z kanceláře.

Smartcall

Dalším jednoduchým způsobem je telefonní rezervační linka, kde je Vám k dispozici vyškolený operátor. Stačí jen zavolat na tel 900 16 65 65 a nejlevnější letenka SmartWings Vám bude rezervována. Operátor také zodpoví Vaše případné dotazy. Rezervace je potvrzena úhradou platební kartou. Jinak bohužel platit nelze.

Prodejci letenek

Nejlevnější letenky SmartWings se prodávají po celém světě v distribučních systémech Amadeus, Galileo a Worldspan. Jsou tedy dostupné u většiny prodejců letenek a v cestovních kancelářích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *